• Nauja
Vallox 145 MVE R entalpinis vertikalus rekuperatorius

Vallox 145 MVE R entalpinis vertikalus rekuperatorius

003546320

Vėdinimo įrenginys Vallox 145 MVE su priešpriešinių srautų entalpiniu šilumokaičiu ir integruotais elektriniais šildytuvais.
Maksimalus oro kiekis 525 m³/h prie 100 Pa.
Gyv.plotas iki 250 m²

Korpuso tipas
3 050,41 €

(3 050,41 € kompl.)

Kiekis

  Saugumo politika

(redaguoti naudojant Klientų patikinimo modulį)

  Pristatymo informacija

(redaguoti naudojant Klientų patikinimo modulį)

  Grąžinimo taisyklės

(redaguoti naudojant Klientų patikinimo modulį)

Aprašymas

"Vallox 145 MVE" yra modernus vėdinimo įrenginys, skirtas dideliems individualiems namams, vertinantiems automatizavimą ir aukštos kokybės patalpų orą. Energiją taupantis vėdinimo įrenginys užtikrina gyventojų ir pastato konstrukcijų gerovę, automatiškai palaikydamas gaivų patalpų orą.

Įrenginyje integruoti drėgmės ir anglies dioksido jutikliai bei papildomai pasirenkami papildomi jutikliai (atskiras drėgmės, anglies dioksido ir lakiųjų organinių junginių jutiklis) leidžia automatizuoti vėdinimą ir palengvinti gyventojų kasdienybę. Jutikliai stebi patalpų oro kokybę ir pagal poreikį energetiškai efektyviai reguliuoja vėdinimą. HR kameros apėjimas yra automatinis, t. y. karštais vasaros mėnesiais automatiškai apeinamas šilumos atgavimas iš lauko patenkančiu oru. Dėl dalinio šilumos rekuperacijos elemento apėjimo tiekiamo oro temperatūra išlieka tolygi ištisus metus. Metinis "Vallox 145 MV" naudingumo koeficientas yra 79 %.

Vallox 145 MVE galima užregistruoti nemokamoje "MyVallox Cloud" paslaugoje, kuri leidžia lengvai valdyti įrenginį nuotoliniu būdu nepriklausomai nuo jo buvimo vietos. Debesijos paslauga taip pat suteikia lengvesnę prieigą prie techninės pagalbos, o įrenginys per šią paslaugą automatiškai atnaujinamas. Ventiliacijos įrenginį taip pat galima valdyti per savo valdymo skydelį arba gartraukį. Įrenginys gali būti prijungtas prie namo automatikos per Modbus RTU arba KNX magistralę.
Įskaitant priedus: Kondensacinis vandens sifonas "Vallox SilentKlick", sieninė montavimo plokštė.
Šio įrenginio rekuperacinį elementą galima plauti vandeniu.

Prekė detaliau
003546320
3 Prekės

Charakteristikos

Komplektacija
su el. šildytuvu
Komentarai (0)
Įvertinimas
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.
8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:
Jums taip pat gali patikti

Sekite mus Facebook'e