Vandens pompa / siurblys

Saulės baterijomis maitinamas siurblys, galintis veikti ir debesuotą ir saulėtą dieną Dviejų komponentų sistema galinti išgauti didelį naudingumą

More details

245,89 €

245,89 € / vnt.

99 prekės sandėlyje

Vienas iš svarbiausių žmogaus energijos šalitnių yra vanduo ir būtina užtikrinti jo pakankamumą.

Saulės baterijomis maitinamas siurblys kaip tik pritaikytas vietovėms kurios dėl prasto infrastruktūros lygio negali užsitikrinti elektros energija ir gyvybei svarbiu vandeniu.

Būtent su saulės siurbliu galima tiesiogiai tiekti vandenį į pastatą, daržus ar juo pildyti rezervuarus ir visiškai nepriklausomai nuo reguliaraus energijos šaltinio

Specifikacija:

Platus įeinamos įtampos diapozonas (18V - 40V)

Tiesioginis pajungimas su saulės moduliu

Integruotas MPPT (max power point tracking)

Modelis - M243T-10
Srautas - 3m3/h
Vandens stulpas - 10mtr.
Galia - 192W
Išmatavimai - 300x76mm.
Kabelio ilgis - 2mtr.
Iėjimas - 76mm
Išėjimas - 25mm

 

kolektoriaus naudingumas pagal mėnesius

Turbūt ne vienas yra girdėjęs, kad energija iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta – tiesiog vienos rūšies energija virsta kitos rūšies energija. Gamtos sukuriama energija nuo seno buvo naudojama mūsų protėvių ir iki šiol niekur nepradingo. Dažnai šį „gamtos stebuklą“ paprasčiausiai pamirštame.                                                  

Paradoksalu, tačiau Lietuva nenusileidžia gaunamos saulės spinduliuotės kiekiu Vokietijai ir net prilygsta pietų Čekijai. Mūsų šalyje vidutinė saulės spinduliuotė kvadratiniame metre siekia 1000 W, Vokietijoje lygiai tiek pat – 1000 W, o Norvegijoje dar mažiau – 900 W.

Kaip veikia saulės kolektoriai