1500W Tinklo Inverteris vėjo jėgainėms

Tinklo inverteris ( On Grid ) yra naudojamas sistemose kai norima gaminti ir naudoti elektros energiją iš atsinaujinančių energijos šalitinių. Šis tinklo inverteris leidžia palaikyti vėjo jėgainės budėjimo rėžimą iš iškarto perduoti elektros energiją buitiniams prietaisams jei tik jėgainė pradėjo gaminti.

More details

680,61 €

680,61 € / vnt.

99 prekės sandėlyje

Inverteris ir visa sistema tampa lygiagrečiu energijos šaltiniu namui, todėl priduoti ar gauti atitinkamus leidimus tokio tipo sistemoms nereikia. Skirstomųjų tinklų operatorius negauna jokios elektros energijos iš jūsų jėgainės ir vienintelis dalykas ka pastebi Lesto yra tai kad Jūsų sąskaita už elektros energiją SUMAŽĖJO


Panašios prekės

kolektoriaus naudingumas pagal mėnesius

Turbūt ne vienas yra girdėjęs, kad energija iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta – tiesiog vienos rūšies energija virsta kitos rūšies energija. Gamtos sukuriama energija nuo seno buvo naudojama mūsų protėvių ir iki šiol niekur nepradingo. Dažnai šį „gamtos stebuklą“ paprasčiausiai pamirštame.                                                  

Paradoksalu, tačiau Lietuva nenusileidžia gaunamos saulės spinduliuotės kiekiu Vokietijai ir net prilygsta pietų Čekijai. Mūsų šalyje vidutinė saulės spinduliuotė kvadratiniame metre siekia 1000 W, Vokietijoje lygiai tiek pat – 1000 W, o Norvegijoje dar mažiau – 900 W.

Kaip veikia saulės kolektoriai