Boileris saulės baterijoms 160L

Boileris skirtas karšto vandens ruošimui su saulės baterijomis. Boilerio talpa 100Ltr, galimybe tiesiogiai pajungti saulės baterijas ir jeigu yra poreikis žiemos ar debesuotu metu pasišildyti iš elektros tinklo

More details

680,61 €

680,62 € / vnt.

99 prekės sandėlyje

Boileris yra kombinuotas ir su integruotu saulės baterijų valdikliu, taip pat su termostatiniais davikliais leidžiančiais kontroliuoti šildymą nuo saulės ir elektros tinklo.

Boilerį galima pajungti nuo trijų energijos šaltinių:

 - Saulės baterijos

 - Elektros tinklas

 - Kieto ar skysto kuro pečius

Gyvatuką esantį boileryje galima panaudoti ir šilumos nukreipimui į pastato šildymo sistemą pavyzdžiui rankšluosčių džiovintuvą vonioje.

 

kolektoriaus naudingumas pagal mėnesius

Turbūt ne vienas yra girdėjęs, kad energija iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta – tiesiog vienos rūšies energija virsta kitos rūšies energija. Gamtos sukuriama energija nuo seno buvo naudojama mūsų protėvių ir iki šiol niekur nepradingo. Dažnai šį „gamtos stebuklą“ paprasčiausiai pamirštame.                                                  

Paradoksalu, tačiau Lietuva nenusileidžia gaunamos saulės spinduliuotės kiekiu Vokietijai ir net prilygsta pietų Čekijai. Mūsų šalyje vidutinė saulės spinduliuotė kvadratiniame metre siekia 1000 W, Vokietijoje lygiai tiek pat – 1000 W, o Norvegijoje dar mažiau – 900 W.

Kaip veikia saulės kolektoriai