Diferencinis Termostatas skaitmeninis

Aukšto tikslumo skaitmeninis diferencinis temperatūros valdiklis su termostato funkcija

More details

35,00 €

35,01 € / vnt.

6 prekės sandėlyje

Skaitmeninis diferencinis termostatas šildymui ar šaldymui norint kad šiluma būtų perduodama tik tada kai yra energijos šaltinis

Standartinis termostatas veikia nuolatos pagal užduotą temperatūrą, nepriklausomai nuo to ar šildymo sistemoje yra šilumos. Tokiu atveju kai pečius ar saulės klektoriai yra šalti, o boileris ar akumuliacinė talpa yra prikaitusi, tai siurbliukas veikia nuolatos taip išnešdamas šilumą.

Skaitmeninis diferencinis termostatas stebi dvi temperatūras ir siurbliuką paleidžia tik tada kai boileriui reikia šilumos ir kai katile jos yra. Kai boileris prikaista iki nustatytos temperatūros, siurbliukas atjungiamas, taip pat atjungiamas ir kai katilas atvėsta.

Veikimo principas:

Kai T1 daugiau už T2 - kontaktai susijungia, kai T1 lygu arba mažiau - kontaktai atsijungia

Specifikacija:

Matinimo įtampa: 5 - 24V

Išvesties srovė: 20A prie 14V ir 5A prie 220V

2 x T1 ir T2 temperatūros davikliai

kolektoriaus naudingumas pagal mėnesius

Turbūt ne vienas yra girdėjęs, kad energija iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta – tiesiog vienos rūšies energija virsta kitos rūšies energija. Gamtos sukuriama energija nuo seno buvo naudojama mūsų protėvių ir iki šiol niekur nepradingo. Dažnai šį „gamtos stebuklą“ paprasčiausiai pamirštame.                                                  

Paradoksalu, tačiau Lietuva nenusileidžia gaunamos saulės spinduliuotės kiekiu Vokietijai ir net prilygsta pietų Čekijai. Mūsų šalyje vidutinė saulės spinduliuotė kvadratiniame metre siekia 1000 W, Vokietijoje lygiai tiek pat – 1000 W, o Norvegijoje dar mažiau – 900 W.

Kaip veikia saulės kolektoriai