Viršįtampių ribotuvai stabilizatoriai

Įtampos stabilizatoriai trijų fazių universalūs 3kW - 18kW

More details

650,00 €

650,00 € / vnt.

Serija "Standart" - trijų fazių modeliai nuo 3,6 iki 100 kVA galingumo.
Skirti darbui su plataus spektro pramonine įranga: staklėmis, technologinėmis linijomis, siurbliais, kompresoriais, elektros varikliais spaustuvių įranga ir kt.
Pastaruoju metu Modalis įtampos stabilizatoriai vis labiau naudojami gamyboje. Daugelis įmonių atnaujino turimą įrangą ir turi sudėtingas ir našias technologijas, automatines gamybos linijas ir stakles. Beveik visa šiuolaikinė įranga yra apskaičiuota dirbti kokybiško elektros tiekimo sąlygomis. Sutrikus jų darbui turime prastovas, įrangos paleidimo problemas, žaliavų praradimus, gamybinį broką, kas kyla dėl įtampos šuolių, neretai atsirandančių pramoninėse zonose, kur paprastai ir yra koncentruojama gamybinė veikla.

virsytampiu ribotuvas

 Tiristoriniai (MR 13500-3...MR 36000-3) arba rėliniai (MR 48000-3... MR 100K-3) kontaktoriai
Priverstinis vėdinimas programa valdomu ventiliatoriumi (MR 13500-3... MR 36000-3) arba natūralus (be ventiliatoriaus, MR 48000-3... MR 100K-3)
Rankinis apėjimas ("bypass") servisui
Dirba pilna galia visame ribiniame įeinančios įtampos diapazone.
Automatinis stabilizatoriaus atjungimas nuo tinklo, kai įėjimo įtampa padidėja daugiau nei 300 V su automatiniu įjungimu įtampai nukritus iki saugaus lygio
Įėjimo ir išėjimo filtras aukšto dažnio tinklo trukdžiams
Trifazės apkrovos apsauga vienos fazės dingimo atveju (MR 48000-3... MR 100K-3)
Darbo režimų kontrolė šviesos diodų indikacijos pagalba, taip pat apkrovos galios, įėjimo ir išėjimo įtampos atvaizdavimas skaitmeniniame indikatoriuje priekinėje dalyje
Kontaktinės kaladėlės pajungimui prie tinklo ir apkrovos
Garantinis laikas - 12 mėnesių rėliniams ir 24 mėnesiai tiristoriniams modeliams.

kolektoriaus naudingumas pagal mėnesius

Turbūt ne vienas yra girdėjęs, kad energija iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta – tiesiog vienos rūšies energija virsta kitos rūšies energija. Gamtos sukuriama energija nuo seno buvo naudojama mūsų protėvių ir iki šiol niekur nepradingo. Dažnai šį „gamtos stebuklą“ paprasčiausiai pamirštame.                                                  

Paradoksalu, tačiau Lietuva nenusileidžia gaunamos saulės spinduliuotės kiekiu Vokietijai ir net prilygsta pietų Čekijai. Mūsų šalyje vidutinė saulės spinduliuotė kvadratiniame metre siekia 1000 W, Vokietijoje lygiai tiek pat – 1000 W, o Norvegijoje dar mažiau – 900 W.

Kaip veikia saulės kolektoriai