Kieto kuro katilas Granulės Multi

Katilas skirtas kūrenimui Granulėmis, Medžiu, Anglimi ir Briketais

More details

0,00 €

Atmos A25 degiklis yra skirtas kūrenimui su baltomis granulėmis, pagamintomis iš minkštos bežievės
medienos, 6-8 mm skermens, ilgis nuo 10 iki 25 mm, o kaloringumo vertės nuo 17 iki 19 MJ / kg.
Automatinis kuro uždegimas suveikia kai pareikalaujamas šildymo rėžimas ir tai yra šių degiklių privalumas. Degiklis ir katilas pritaikytas darbui pilnu pajėgumu su maksimaliu efektyvumu ir geriausia degimo kokybe. Skirtingai nuo konkurentų produktų, kurie neturi jokio automatinio uždegimo įrenginio ir turi išlaikyti degantį sluoksnį. Tokiu būdu, jie yra eksploatuojami su mažu galingumu, o kai degimo dujų temperatūra nukrinta žemiau 100 ° C, susiformuoja deguto ir rūgščių plotas, kuris sumažina katilo tarnavimo laiką, mažina efektyvumą, didina kuro sąnaudas, mažina degimo kokybę ir reikalauja dažnesnės valymo priežiūros.

Kaip sumontuoti katilą:

Kai montuojamas degiklis į viršutines katilo duris, yra būtina naudoti konvejerį ne mažesniu kaip 2 metrų ilgio taip, kad tarp konvejerio ir degiklio žarnos būtų minimalus 15 centimetrų apsaugos ilgis. Tačiau, optimalus žarnos ilgis yra maždaug 40 cm taip, kad būtų patogu atidaryti granulių degiklio duris valymui ar aptarnavimui.

Granulinis katilas su anglies ir briketų pakūra

kolektoriaus naudingumas pagal mėnesius

Turbūt ne vienas yra girdėjęs, kad energija iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta – tiesiog vienos rūšies energija virsta kitos rūšies energija. Gamtos sukuriama energija nuo seno buvo naudojama mūsų protėvių ir iki šiol niekur nepradingo. Dažnai šį „gamtos stebuklą“ paprasčiausiai pamirštame.                                                  

Paradoksalu, tačiau Lietuva nenusileidžia gaunamos saulės spinduliuotės kiekiu Vokietijai ir net prilygsta pietų Čekijai. Mūsų šalyje vidutinė saulės spinduliuotė kvadratiniame metre siekia 1000 W, Vokietijoje lygiai tiek pat – 1000 W, o Norvegijoje dar mažiau – 900 W.

Kaip veikia saulės kolektoriai